facebook

Novinky

Poslední volná místa v MŠ

Milí zájemci o naši Mateřskou školu, dáváme na vědomí, že v naší nově otevírané pobočce MŠ na ulici Elgartova máme volných posledních 5 míst. V případě zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat.

Zápis do MŠ – II. kolo

Milí rodiče, v naší nové pobočce Mateřské školy na Elgartově ulici máme volná místa ve třídě pro děti 3 – 6 let. V případě zájmu nás proto neváhejte kontaktovat na sekretariat@slunicko-montessori.cz.

Zápis do 1. třídy

Dne 5. 4. 2023 proběhne v naší škole Zápis do 1. třídy školního roku 2023/2024. Zápis proběhne ve dvou blocích: od 15.30 hod. a od 16.00 hod. Na konkrétní bloky se můžete hlásit na emailu sekretariat@slunicko-montessori.cz

Nová pobočka Elgartova

Od 1. 7. 2023 otevíráme novou pobočku naší Mateřské školy. Třídy pro děti ve věku 2 – 3 roky a 3 – 6 let budou v nových prostorách na ulici Elgartova. Prázdniny lze využít pro adaptaci dítěte v možností nepravidelné docházky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu caslavova@slunicko-montessori.cz.

Zápis do MŠ

Zápis do Mateřské školy proběhne ve dnech 9. – 12. 5. 2023. Podrobné informace naleznete ZDE Zápis do MŠ

Pobočka Hálkova

Od září Vás rádi přivítáme v nových prostorách na ulici Hálkova. Ve stejné budově se nachází i naše Základní škola, se kterou Mateřské školy úzce spolupracují.

Milé maminky,

vzhledem k vývoji korona infekce, Vám dáváme tímto vědět, že zatím nemůžeme otevřít kurz Krůčky k Montessori, ani kroužek Mateřídoušku. Pro více informací, sledujte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Den otevřených dveří na Jana Babáka

Den otevřených dveří na Jana Babáka

Dne 12.11. 2019 se bude konat den otevřených dveří na pobočce Jana Babáka, v čase od 8:00 do 10:00. Těšíme se na Vás…

Zápis na pobočce Jana Babáka

Zápis na pobočce Jana Babáka

Právě probíhá zápis do třídy pro 2-3 leté děti s nástupem od ledna 2020. Nabízíme i možnost nepravidelné docházky. Těšíme se na Vás….

Mateřídouška – tvořivé Montessori odpoledne na Náměstí 28.října 16

Mateřídouška – tvořivé Montessori odpoledne na Náměstí 28.října 16

Zveme všechny do našeho tvořivého klubu Mateřídouška, každou středu od 15.30 do 16.15. V kroužku budeme tvořit, zpívat a seznamovat se s Montessori pedagogikou. Pro děti od 1,5 do 4 let. V případě zájmu nám napište na slunicko-osmec@seznam.cz, začínáme již 2.10. na Náměstí 28.října 16.

Evropská unie
publicita
Evropská unie Evropská unie