facebook

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Naše školky pracují podle Montessori filosofie již téměř 20 let. Nyní bychom vám rádi nabídli i montessori příměstské tábory. Tábory jsou určeny pro děti od 5 do 9 let.

Co můžete očekávat?

Malý kolektiv dětí, připravené prostředí, práci s montessori pomůckami, svoboda volby činnosti v rámci nastavených pravidel. Každý týden má jiné zaměření. Nedílnou součástí dne je pobyt venku. K dispozici je vybavená herna a zahrada. Někdy se vydáme i do města nebo na delší výlet. V rámci táborů je pro děti zajištěn oběd, svačinky si děti nosí z domu. Cena tábora je 2550,-. Pobyt dětí je od 8 do 16h.

Co s sebou?

Určitě dětem dejte jiné oblečení na ven, a jiné do třídy. Do tašky jim také připravte náhradní oblečení, plavky, ručník, opalovací krém, pokrývku hlavy, pláštěnku a papuče. Dále batůžek na záda (nejlépe s přezkou přes hrudník) a lahev s pitím. Venkovní obuv musí být pevná.

Dokumenty a platba

Každé dítě musí mít vyplněnou a odevzdanou přihlášku, dále bezinfekčnost v den nástupu. Tábor musí být zaplacen – doložíte dokladem o převodu peněz z banky – odevzdáte paní učitelce. Po zaslání přihlášky obdržíte variabilní symbol, který využijete při platbě zálohy a doplatku.

Závazný zájem prokážete úhradou zálohy ve výši 1000,- do 15.5.2019. Zbylou částku je nutno uhradit do 15.6.2019. Úhrady provádějte na bankovní účet č.: 9288788001/5500

Kontakt:

Mgr. Radka Čáslavová, tel.: 731 613 005, email: slunicko-osmec@seznam.cz

 

8.7. – 12.7. Malí muzikanti – Hrajeme si s hudbou, tvoříme nástroje, a poznáváme hudbu ze všech stran.

15.7. – 19.7Za kulíšky do Bítýšky – Zveme malé objevovatele k pozorování přírody, hrám i tvoření. Výlet na hrad Veveří.

22.7. – 26.7. Světem letem s pohybem  – Umíte školku s míčem? A víte, jak se skáče přes gumu? Přijďte si užít pohyb na čerstvém vzduchu – na zahradě, v lese i na přehradě.

29.7. – 2.8. Tvořivé léto – Vyzkoušejte s námi různé výtvarné techniky a užijte si léto, jak se patří. Výstava, výlet.

 

Evropská unie
Evropská unie