Reference

Další reference naleznete zde

Reference - Blanka Bednaříková Vičarová

V mateřské škole Sluníčko jsem umístila dceru Amálku původně proto, že ve státní školce nebylo místo a že je poblíž mého zaměstnání. I když jsem o Montessori přístupu věděla, nezajímala jsem se dřív o něj. To, že nás náhoda sem zavedla, považuji za velké štěstí, protože Amálka byla ve školce velmi spokojena a to pro mne bylo zásadní.

pokračování 15.02.2015 (Blanka Bednaříková Vičarová)

Reference - Michaela Čermáková

Naše dcerka začala chodit pravidelně do školky jako dvouletá a díky profesionální péči zvládla ve školce prakticky vše, co starší děti. Paní učitelky jsou velmi trpělivé, vedou děti k samostatnosti, což vyplývá už ze samotného principu Montessori. Díky odpovídajícímu počtu učitelek si děti užívají individuální péče. Např. každé ráno byla přichystána výtvarná aktivita a také malé děti si domů odnašely hotová umělecká dilka. Každý měsíc ve školce pro děti paní učitelky chystají několik akcí- divadla, výlety, dle ročního období karenevaly, besidky..... Obecně bylo z přistupu všech cítit, že je práce baví a záleží jim na dobrem dojmu, který zanechají. Prostor školky je logicky členěn, takže se děti při ruzných aktivitach neruší a zároveň jsou tak trochu pohromadě.

27.08.2014 (MVDr. Michaela Čermáková)

Reference - Sláviková

Tuto MŠ bych doporučovala každému rodiči, který chce být v klidu a vědět, že přístup všech "vyučujících" je v závislosti na potřebách jejich dětí.

Hodnotím velmi pozitivně a jedině můžu doporučit!

13.08.2014 (Reference - Sláviková)

Reference - Mikušovi

MŠ Sluníčko jsme vybrali především z důvodu blízkosti mého zaměstnání. Postupem času jsme zjisťovali, jakým způsobem školička funguje a začali se zajímat o Montessori vzdělání. Velmi oceňujeme zpětnou vazbu,jak se Eriček chová, co máme zlepšovat, líbí se nám program celoročních aktivit, které děti rozvíjí. Skvělé je také to, že se daný den daná témata zapisují na dveře, tudíž mohu navazovat komunikaci ohledně školky. Díky za tuto školku. Mysleli jsme si, že tento školní rok bude eriček navštěvovat již školku státní, nicméně po zhodnocení celého roku, jsme velmi rádi, že můžeme nadále setrvat.

13.08.2014 (Mikušovi)

Reference - Králová

Příjemné prostředí, u školky zahrada, hriště, lesík, pestrá nabídka kroužků, kulturní a vzdělávací akce každý měsíc, vstřícný personál, vlídní a trpěliví učitelé, mužský element :)

13.08.2014 (Králová)

starší

Konference Montessori

Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o. 
(pobočka Brno, Bzenecká 4226/23) - ekatalog.czMateřské školy - ekatalog.cz